Winnie Harlow neprestáva dokazovať svoju jedinečnosť

Winnie Harlow patrí medzi najznámejšie a najúspešnejšie modelky sveta. Aj napriek jej odlišnosti – kožnej poruchy vitiligo – sa stala známou, obdivuhodnou tvárou módneho priemyslu.

Winnie bola už od útleho veku šikanovaná pre jej chorobu. Jej rovesníci jej zvykli vymýšľať rôzne prezývky, ponižovali ju – prešla si veľmi ťažkým obdobím života, ktoré sa s ňou tiahlo dlhé roky počas jej dospievania.

Jej život sa od základov zmenil, keď ju na Instagrame objavil American’s Next Top Model. Síce túto súťaž nikdy nevyhrala, rozhodne jej pomohla k tomu, aby sa zviditeľnila a zaujala rôzne značky, ktoré mali záujem s ňou spolupracovať.

Stala sa tvárou značky Desigual. Od septembra 2014 ju tiež vídame kráčať po mólách, prezentujúc svetové módne značky. Winnie sa taktiež objavila na titulkách známeho magazínu GlamourCosmopolitan a Vogue. V roku 2016 si zahrala v reklame pre Sprite a bola súčasťou kampane populárnej značky šperkov Swarovski. 

View this post on Instagram

U N B E L I E V A B L E 😭💗

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

Napriek jej odlišnému vzhľadu sa stala úspešnou a rozhodla sa o poruche vitiligo rozprávať verejne. Vydala video na YouTube, kde vysvetľuje, že vitiligo je kožná porucha, nie niečo, čo by malo niekomu pokaziť život. Taktiež sa objavila na TED talks Dove Campaign for Real Beauty.

Už len vďaka jej silnej povahe sa stala inšpiráciou pre ženy nie len žijúce s touto poruchou, ale aj pre všetky ostatné.  Winnie však inšpiruje taktiež jej štýlom obliekania. Jej šatník obsahuje naozaj mnoho zaujímavých a jedinečných kúskov, ktoré si môžeme všimnúť pri jej každodennom nosení. Však posúďte sami…

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.