Úžasná Stormi s mladou maminkou Kylie

O malej Stormi (dcéry Kylie Jenner) vedia už všetci. Správa o prírastku do rodiny Kardashian obletela svet hneď po zverejnení videa o Kyliinom tehotenstve na YouTube. Pozrieť si ho môžete TU.

Kylie Jenner (21) totižto skrývala svoje tehotenstvo. Povrávalo sa to už dlhšiu dobu, no oficiálne bolo potvrdené až po dojímavým videu To our daughter.

View this post on Instagram

my angel baby is 1 month old today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Stormi Webster sa narodila 1. februára 2018. Ocinkom je slávny spevák/rapper Travis Scott. Na internete sa však objavilo mnoho špekulácií týkajúcich sa otcovstva tohto dieťaťa. Kylie sa ku konšpiráciám dlho nevyjadrovala, až kým nepridala fotku s Travisom z udalosti Met Gala 2018, s popisom „Stormi´s parents ♥“. Či už Travis je alebo nie je ozajstným otcom Stormi sa my nikdy nedozvieme, no môžeme povedať, že malá si už vo veľmi mladom veku pri bohatých a slávnych rodičoch žije ako kráľovná.

Prečo meno Stormi? 

Stormi vzniklo prvý krát v Amerike 1975 a nositeľmi tohto nezvyčajného mena je viac ako 6000 detí na svete. Význam tohto mena je na jednej strane „človek s veľkým srdcom“  a na druhej strane „priťahujúca peniaze“. Uvidíme časom…

View this post on Instagram

my heart

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.