Tristan podviedol tehotnú Khloe Kardashian?!

Vo štvrtok, 12 apríla, Khloe Kardashian (34) spolu so svojím priateľom a súčasne aj otcom svojho dieťaťa, Tristanom Thompsonom (27) privítali na svet svoje prvé dieťa.  Ich malá dcérka, True, sa narodila okolo 4:00 ráno v Clevelande, Ohio, kde momentálne s Tristanom a malou True žije.

Napriek tomu, že Khloe sa práve pripravovala priviesť ich dieťatko na svet, začali sa rozširovať reči o tom, že Tristan v New Yorku má trochu iné záujmy. Bol odfotený s dvoma sexy dievčatami v klube ako sa až moc „zblížujú“. Od toho momentu je internet zahltený fotkami, videami, komentármi a informáciami o jeho prestrelenom výlete do New Yorku. Instagram Khloe je zamorený otázkami ako to zvláda, či sa s ním rozíde a čo teraz s bábätkom, na ktoré bohužiaľ ani sama nevie a pravdepodobne ani nechce odpovedať. Kto by bol povedal že tento krásny pár sa dostane do takejto katastrofy takto skoro?!!

 

Síce Tristanova minulosť v podvádzaní nebola nikdy čistá, vždy sa to dalo nejako ututlať, zakryť a udupať. No poďme sa teda nato pozrieť trochu lepšie. Khloe a Tristan sú spolu už okolo 2 rokov za ktoré stihli mať aj dieťa. To znamená, že Khloe otehotnela keď boli spolu okolo roka. Na tom by nebolo nič až také hrozné, kedže to bol vždy jej veľký sen stať sa matkou. Ale keď sa pozrieme dozadu, Tristan a Khloe spolu začali chodiť zatiaľ čo jeho bývalá frajerka, mladá bloggerka Jordan Craig bola tehotná. Už vtedy podviedol tehotnú ženu. Čo teda Khloe sama čakala?

Keď Khloe a Tristan vstúpili do spoločnosti prvý krát ako pár v septembri 2016, Jordan bola v 6 mesiaci. Rodina Kardashianiek si ho len tak k sebe pustiť nechcela presne kvôli všetkým faktorom, ktoré boli spomenuté vyššie. Niektoré bulvárne časopisy tvrdili, že sa s Jordan stále stretáva, a že by ju neopustil kvôli Khloe. Dokonca mali z neznámeho zdroja informáciu o tom, že mal „bokovku,, už hneď zo začiatku vzťahu s Khloe. Nakoniec ho rodina ale prijala medzi seba lebo ako aj Kim Kardashain, sestra Khloe, povedala na interview s ELLEN – pre nich sú ich milovaní príbuzní ako rodina.

Tristan si vstupenku medzi Kardashianky tak skoro späť nezíska. No aj napriek tomu, že Khloe podviedol dva dni pred pôrodom, bol pri pôrode malej True, čo Khloe musela tolerovať…

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.