Tristan a Khloe dráma číslo 2

Ak ste ešte neboli informovaní, tak Tristan Thompson (27) mamu svoju druhého dieťaťa, Khloe Kardashian (34), už raz podviedol. Viac si o tom môžete prečítať TU. Tristan zase hviezdil a do éteru hodil veľmi horúcu novinku. Celý internet sa zbláznil a pravdepodobne aj celá rodina Kardashianiek. Tento krát je jeho úlovok totižto najlepšia kamarátka Kylie Jenner (21), najmladšej sestry Khloe, Jordyn Woods (21).

View this post on Instagram

We are ready whenever you are little mama 🦋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Príbeh znie následovne. Začalo sa to stretnutím Jordyn, Tristana a skupiny. Mali namierené na stretnutie s Drakom a jeho partiou ktorí potvrdili že „Jordyn a Tristan mali k sebe blízko a flirtovali celý večer“. Neskôr večer pozval Tristan Jordyn a ostatných kamarátov na exkluzívnu afterparty ,kde boli vraj zakázané mobilné telefóny, ku sebe domov. Tam podľa svedkov Jordyn ostala so všetkými oslavovať a uvelebila sa na gauči s Tristanom kde sa vraj obchytkávali a túlili sa až do skorého rána.

View this post on Instagram

☺️

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods) on

Do nedávna tieto informácie neboli 100 percentne potvrdené ani nebol známy presný príbeh. Okamžite bolo zverejnených niekoľko článkov a verzií o tom, ako to asi bolo. No keď vydaný prvý príspevok na instagrame ktorý obsahoval pravdivé informácie, Khloe tieto smutné no predpokladateľné správy potvrdila. Príspevok okomentovala kričiacími emojis, následne ho okomentovala jej najlepšia kamarátka komentárom „STRONG FACTS“ v preklade „SILNÉ FAKTY“ a zakončila to ďalšia jej veľmi dobrá kamarátka komentárom „ámen“.

Keby sme prekúsli toto všetko, obrátime pohľad na Kylie ktorá momentálne stratila svoju najlepšiu kamarátku. Jordyn sa pár dní po tomto škandále presťahovala naspäť ku svojej mame. Na instagrame ju postupne prestávajú sledovať všetky sestry presne ako aj Tristana. Internet je preplnený obrázkami a videami ktoré Jordyn zosmešňujú a ponižujú. Celý internet ju obviňuje z toho ako všetko zničila a prekypuje posmeškami hlavne na jej osobu. Tristana po minulej dráme a minulom manželstve ktoré stroskotalo presne tak isto, nikto nerieši. Od neho to už všetci čakali, no z tohto podrazu od Jordyn všetkým spadla sánka.

View this post on Instagram

to 2019 please …

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Khloe dala jasne najavo že Tristana už vo svojom živote vidieť a toto bola posledná kvapka jej trpezlivosti. S Tristanom veci na dobro ukončila a o malú True sa postará sama. Držíme jej palce!

View this post on Instagram

☾ Mommy and Baby True ☾

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.