Travis Scott prehovoril o nevere Kylie Jenner

Niekoľko dní po medializovanom rozchode Travisa Scotta a Kylie Jenner sa 28 ročný rapper prvýkrát verejne vyjadril k situácií na Instagrame.

„Tieto falošné správy o mojej nevere sú jednoducho klamstvo. Počas zameriavania sa na život, hudbu, a rodinu to v tomto momente nie je možné.

View this post on Instagram

Thank ya @playboy for da 🥛

A post shared by flame (@travisscott) on

Týmto vyjadrením potvrdzuje Kyliiné tvrdenie o šokujúcom rozchode. „Travis a ja máme super vzťah a momentálne sa najviac venujeme Stormi.“ uvádza na Twitteri. „Kamarátstvo s našou dcérou je prioritou.“

Rozchodová dráma sa zvýšila po návrate Travisa Scotta na hudobnú scénu. Po realease jeho novej pesníčky „Highest in the Room“ v piatok fanúšici veria, že v ňom jasne opisuje svoj vzťah s Kylie.

Zdroje uvádzajú, že pár rozdelili rozlišné priority. „Kylie je mladá a naozaj chce tradičný rodinný život. Vidí svoje staršie sestry s veľkými rodinami a viacerými deťmi a presne to chce aj ona. Najradšej trávila čas doma s Travisom a ich dcérou Stormi. Momentálne sú však ich priority v živote veľmi rozlišné.“

Ich vzťah sa začal viac ako pred dvoma rokmi keď sa ich cesty skrížili na Coachelle v roku 2017. Ich dcéru Stormi priviedla Kylie na svet vo februári 2018.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.