Tragická smrť rappera Maca Millera po rozchode s Arianou!

Po smrti slávneho rappera Maca Millera (26), ktorý bol nájdený mŕtvy vo svojom byte z dôvodu predákovania, začali fanúšikovia obviňovať jeho expriateľku, svetoznámu speváčku Arianu Grande (25).

Rozišli sa v máji 2018 a Ariana sa medzičasom stihla zasnúbiť so známym komikom Pete-om Davidsonom. Vzťah s Macom nazvala toxickým a priala si, aby sa Mac vymanil z kolotoča drog a alkoholu.

Keď sa správa o Macovej smrti rozšírila po internete, spustila sa obrovská vlna komentárov a niektoré z nich podotýkali, že za Macovu smrť môže Ariana a že ho zabila práve ona. Ariana desať minút po tom, ako bola jeho smrť oficiálne potvrdená, zablokovala možnosť komentovať jej príspevky na Instagrame.

Mac chodil s Arianou dva a pol roka a bol to práve on, kto pri nej stál po teroristickom útoku, ktorý sa stal na jej koncerte v roku 2017 v Manchestri. Rozchod s ním oznámila na internete a taktiež dala jeho fotku na Instagram 24 hodín po jeho smrti.

Správa o Macovej smrti šokovala nie len Arianu, celebrity, ale aj fanúšikov.

Fanúšikovia Ariany sa rozdelili na dva tábory – jeden, ktorý bol na jej strane a súcitil s ňou a druhý, ktorý ju nazýval zabijakom. Instagram bol zamorený nenávistnými príspevkami k Ariane.

Ariana ho taktiež spomína v novej pesničke thank you, next, a dojímavo ho nazýva anjelom, ktorému nestihla povedať svoje ďakujem.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.