Toto by ste v bare asi hľadali dlho, najnechutnejšie nápoje sveta.

Po prvom dieli rebríčkov nechutných vecí, najnechutnejšie jedlá, som sa rozhodla napísať pokračovanie, aby ste vedeli, aké nápoje skombinovať s predošlými šmakocinami. Ako aj v predošlom článku, dala som si záležať aby sa vám poriadne zbiehali sliny, tu je mojich 9 obľúbencov. Na zdravie!

Prériová ústrica

Nápoj sa skladá zo surového vajca, bourbonu a tabasca. Niektorí ho volajú aj vyprošťovák 😉

Horúca Mexická K*rva

Názov neznie tak zle, no nápoj sám o sebe určite tak sexi nie je. Obsahom je totižto Tequila, tabasco a šťava z jednej celej konzervy tuniaka.

Fajčiarov chriacheľ

Okrem veľmi nelákavého názvu, vás nebude lákať ani tento drink sám o sebe. Obsahuje totižto Jägermeister a majonézu 🙂

Kokteil s mumifikovaným prstom

V meste Dawson city v Kanade sa nachádza jeden malý podnik, ktorého ponuka je zúžená len na jeden jediný nápoj – Sourtoe. Ide o kokteil servírovaný s mumifikovaným ľudským prstom z nohy. Objednať si ho môže ktokoľvek, no pri jeho pití musí dodržať jedno jednoduché pravidlo – pery sa musia dotknúť prstu.

Víno z hadej žlče

V jednoduchosti a skratke: ryžové víno zmiešané s tekutinou vymačkanej z kobrieho žlčníka – žlče.

Likér troch penisov

Odborný názov tohto zaujímavého nápoja je „Tezhi sabian jiu“, čo v doslovnom preklade znamená „troj-penisí likér“. A taktiež doslova a do písmena obsahuje to, čo obsahuje aj názov. Ingrediencie sú 3 druhy penisov, jelení, psí a hadí. Tie sa varia v ryžovom víne, kým nevznikne táto pochúťka!

Whisky s močom diabetikov

Tento nápoj z nejakého nepochopiteľného dôvodu vymyslel James Gilpin. Sám ma cukrovku a tak ho napadlo, že moč, ktorý vylučujú starší ľudia, je plný glukózy, cukrov a liečív z potravy, ktorú ich telo nedokázalo kvôli cukrovke spracovať, by dokázal spracovať on sám. A takto prišla na svet Gilpin family Whisky s močom diabetikov.

Pivo z konských spermií

Presný proces výroby tohto nevídaného piva prezrádza dúfam dosť jasne obrázok a tým pádom to netreba komentovať 😉

Ryžové víno s prímesou detských fekálií

A tento unikát završuje a ukončuje náš zoznam. Ako sa hovorí, najlepšie nakoniec 😉 Z nejakého zvláštneho dôvodu sa niekto v Kórei rozhodol zmiešať detské fekálie, teda zvyšky jedla, ktoré nie len tráviacim traktom prešli, ale ho už aj opustili, s vínom. Výroba tohto špecifického vína musí byť naozaj unikátna. Obzvlášť zber surovín 🙂

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.