Talentovaný 13-ročný make-up artista Reuben De Maid prehovoril o šikane

Rate this post

Na to, že v líčení si našli záľubu aj muži, sme už nejakú dobu zvyknutí. V kozmetickom priemysle sa nachádza mnoho talentovaných a uznávaných make-up artistov, ktorí sú naozaj úspešní. Táto záľuba je však u mužov najviac odsúdená v detstve a chlapci so záujmom o kozmetiku sú v mladom veku šikanovaní, nehľadiac na ich talent.

Príkladom je len 13 ročný Reuben De Maid, ktorý sa od malička zaujímal o líčenie a nedávno si jeho šikovnosť a potenciál začali všímať známe osobnosti ako Kim Kardashian alebo Ellen DeGeneres. Nedávno bol dokonca hosťom v známej show Ellen, kde predviedol aj svoj spevácky talent.

Reuben, ktorý pochádza z Walesu sa stal internetovou senzáciou po tom, ako sa objavil v spomínanej show. Zaujal nie len úžasným spevom, ale aj vzhľadom.

Reuben sa vždy zaujímal o kozmetiku. Už od ôsmych rokov začal sledovať tutoriály na YouTube a čítať rôzne blogy.

Priznal, že sa snažil nosiť make-up aj do školy, no bol odsúdený jeho rovesníkmi. Bol kvôli tomu šikanovaný, nemal veľa priateľov a niekoľko spolužiakov ho kvôli jeho záľube bilo, kopalo a ubližovalo mu nie len fyzicky, ale aj psychicky. Reuben nezažíval šikanu len v škole. Ľudia mu zvykli taktiež posielať hnusné a výhražné správy. To všetko kvôli tomu, že bol iný a nosil na tvári make-up.

Napriek tomu sa make-upu nevzdal a dnes je celosvetovo známy. Jeho prácu môžeme nájsť na jeho Instagrame, kde je veľmi aktívny a pridáva rôzne make-up looky a inšpirácie.

View this post on Instagram

🐠

A post shared by Reuben (@reubendemaid) on

Keď sa ho spýtali, čo by chcel byť keď vyrastie, odpoveď bola jasná – Kardashian. Stretnutie s jeho obľúbenou Kim Kardashian mu umožnila Ellen pri natáčaní make-up tutoriálu pre túto show. Pozrieť si to môžete TU.

Vďaka jeho súčasnému úspechu i vysokému potenciálu má Reuben našliapnuté na veľmi slušnú kariéru. Momentálne ho na Instagrame sleduje 296K sledovateľov.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.