Najnovšie módne trendy

Rok 2018 priniesol veľmi veľa nových trendov. Nebavíme sa o uletených kúskoch alebo bláznivých trendoch pre pár odvážnych jedincov. Teraz je reč o móde, ktorá reálne vyrazila do ulíc a stala sa ozajstným hitom, ktorý milióny ľudí aplikujú vo svojom šatníku a bežnom živote.

 

Prvým z nich sú béžové, krémové a telové farby. Je jedno aký kúsok, či je to tričko, nohavice, tepláky, šiltovka, ponožky či topánky, proste všetko. Je veľmi jednoduché ich zladiť alebo skombinovať s inými farbami či doplnkami. Všetky Instagram modelky majú plno fotiek práve v „nude outfitoch“ . Sú ľahko dostupné a veľmi populárne. Najobľúbenejšia varianta je tepláková či legínová súprava.

A tu sa presúvame na ďalší módny hit tohto roka. Tepláky a teplákové súpravy. Tie sú tak isto novinkou, ktorá sa veľmi rýchlo uchytila. Teplákové súpravy vo všetkých farbách vidíme nosiť tak isto aj celebrity a „influencerky“. Sú pohodlné, štýlové a ľahko kombinovateľné. Veď stačia farebné vysoké ponožky, tenisky a kabelka. Teraz v zime aj kabáty.

 

 

Kabáty a doplnky. Kabáty sa nosia už niekoľko rokov, ale túto sezónu je najväčším trhákom kožušina. Či už pravá alebo umelá. Je možné dostať ju v akejkoľvek podobe, farbe, strihu či potlači. Čím je kožušina nadýchanejšia a huňatejšia, tak tým lepšie. Okrem toho, že kožušiny nie sú lacnou záležitosťou, tak tie pravé sú stále viac a viac odsudzované. Dúfame, že tým sa úplne obmedzí výroba pravých kožušín. Kožušiny sa nosia rôzne. Dlhé, krátke, vesty ale aj ako šály a rukavice.

View this post on Instagram

Nice weekend in Kitz

A post shared by SARAH DESCHO (@sarahdescho) on

Okrem teplákových súprav a chlapčenských kúskov prišli na rad konečne aj elegantné kúsky. Do obehu sa dostali znova blúzky, rovné volné nohavice s úzkym pásom, jemné ihličky alebo úplne naopak – espadrilky. Ku tomu už len jednoduchá ale drahá kabelka a pár jemných doplnkov ako sú napríklad zlaté tenké retiazky, malinké náušnice alebo jednoduché hodinky. Samozrejme by malo všetko spolu ladiť a sedieť.

 

 

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.