James Charles X Morphe Cosmetics

Mladý a talentovaný už teraz označovaný model alebo inak povedané influenser a make-up artist začal svoju kariéru na základe dá sa povedať, svojej orientácie. Už ako veľmi mladý bojoval so šikanou a neprestajným výsmechom. Túto fázu svojho života, ako sám hovorí, už dávno prekonal a veľa sa z nej naučil. V roku 2015 začal svoj dlho vysnívaný Youtube kanál zameraný, samozrejme, na make-up. Ako James sám priznal, počítal s kritikou ktorá prišla veľmi rýchlo a v niekedy neúnosnom množstve. Ale postupom času sa vypracoval a jeho make-up bol postupne stále na lepšej úrovni a svojou úžasnou charizmou a humorom si pritiahol veľmi veľa ľudí ktorí ho začali zbožňovať. Svojich fanúšikov oslovuje „Sisters“, v preklade sestry a považuje ich za svoju veľkú rodinu. Dnes ma James obrovský úspech na Youtube aj Instagrame a to s viac ako 12 miliónov sledovateľov a 700 miliónov vzhliadnutí. Žije a živí sa sám a má sa viac ako len dobre.

Jeho najnovším úspechom je spolupráca so známou kozmetickou značkou Morphe Cosmetics. Dostal jedinečnú príležitosť navrhnúť svoju vlastnú paletku a tej sa aj chopil a podľa nášho názoru vyzerá fantasticky!

Sú dva druhy paletiek. Väčšia paletka má 39 rôznych odtieňov a menšia zase 35. James taktiež vydal aj niekoľko pomôcok na maľovanie ako sú štetce a hubky. Jeho produkty boli dlho očakávané a po vydaní hneď aj vypredané. Momentálne sú na sklade a to len preto, lebo už na trhu nejakú tú dobu sú a prvotný ošiaľ už pomaly prechádza. Ale ako Morphe priznala, po paletkách je veľký dopyt a preto ich musia neustále s radosťou dopĺňať.

Jamesovu paletku taktiež odskúšalo nespočetne veľa ľudí a natočili video na Youtube. Medzi nich samozrejme patria aj slávne osobnosti Youtubu ako napríklad : Nikkie de Jager, Manuel Gutierrez,
Roksana Janiszewska atď a boli nadmieru spokojní.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.