H&M a ich najnovšia kolaborácia s Giambattista Valli

Kolaborácia debutovala outfitom Kendall Jenner v Cannes.

O šatách, ktoré sme mali možnosť vidieť na Kendall Jenner, snívala v detstve asi nejedna z nás. Obrovské, nazbierané, ružové šaty, presne ako pre princeznú.

Návrhár Giambattista Valli pochádzajúci z talianskeho Ríma sa rozhodol tieto sny plniť, preto k jeho návrhom patria šaty, ktoré zvolila Kendall v Cannes. Na gale amfAR sa okrem nej ukázali aj H&M Creative Advisor Ann-Sofie Johansson, samotný návrhár kolekcie i Chiara Ferragni, ktorí mali na sebe tiež kúsky z najnovšej kolekcie. Tieto šaty si však môže dovoliť len málokto, keďže jedny stoja približne ako dom.

H&M a Giambattista Valli spolupracujú na kolaborácii, ktorá uzrie svetlo sveta 07. novembra 2019 na webových stránkach značky a vo vybraných obchodoch. V niektorých krajinách je časť kolekcie dostupná už od 25. mája.

Ako sme už spomínali, kolaborácia debutovala 23. mája v Cannes, kedy sa v šatách a doplnkoch predviedla Kendall na červenom koberci. Poprvýkrát sme sa dočkali od tohto návrhára aj pánskej kolekcie, ktorá zahŕňa obleky, elegantné biele topy, vesty a látkové kraťasy.

COURTESY OF H&M

V dámskej kolekcii dominujú princeznovské šaty, ktoré by boli vhodné dokonca aj pre nevestu. Taktiež doplnky, napríklad čelenky, náhrdelníky ozdobené mašľami, a dva páry topánok. Cena sa pohybuje od 14,99 € (tylové ponožky), do 499 € za biele šaty.

COURTESY OF H&M

H&M mi dáva možnosť priniesť moju víziu štýlu a oslavu krásy širšiemu publiku. Cieľ je zdieľať moju lásku ku kráse, byť súčasťou „šťastných momentov“ a pomáhať vytvárať ľúbostné príbehy okolo celého sveta.“ prezradil Giambattista Valli pre H&M.

Aj keď sú ceny týchto kúskov vyššie ako zvyčajné ceny v H&M, sú rozhodne prístupnejšie ako hocičo z hlavnej línie Giambattista Valli-ho. Nájdete ich 7. novembra v bratislavskej Eurovei.

Zdroj: H&M

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.