Fenty Beauty by Rihanna prichádza s 50-timi odtieňmi korektoru

Rihannina značka Fenty Beauty by Rihanna je úspešná po celom svete už od jej útleho začiatku, kedy v septembri 2017 bola po prvýkrát oznámená. Zdá sa, že na rok 2019 má pripravených niekoľko zaujímavých projektov a produktov, ktorými poteší svojich fanúšikov. Stihla už oznámiť pripravovanú kolekciu 50-tich odtieňov korektorov, ktoré majú patriť práve k make-upovej kolekcií, ktoré budú spustené v predaji 11 januára na fentybeauty.com, v Sephore a Harvey Nichols, spolu s novými púdrami a podkladovými bázami na tvár a pod očné tiene.

Make-upová značka Fenty bola založená keď mala Rihanna 29 rokov a vznikli špekulácie o tom, že sa začína viac venovať kozmetike a spevácku kariéru na nejaký čas zanedbá. Predtým už spolupracovala so značkou MAC Cosmetics Parlux Ltd.

Fenty vždy zaujala veľmi rozsiahlou škálou odtieňov make-upov, stvorené pre každý typ a odtieň pokožky, čím vyzdvihuje rozdielnosť a diverzitu. Vďaka tomu si získala priazeň a obdiv žien po celom svete.

Prvá kolekcia obsahovala 40 rôznych odtieňov make-upov a viac ako 20 odtieňov korektorov, čím značka sľúbila, že vyhovejú ženám po celom svete. Na túto peknú myšlienku samozrejme reagovali aj iné konkurenčné značky, ako napríklad Dior a Revlon, ktoré sa značne inšpirovali a podobne ako Fenty vydali širší výber odtieňov ich produktov.

Teraz, viac ako po roku od vzniku značky, sa môžu fanúšikovia a nadšenci tešiť na novú kolekciu korektorov, ktorá bude pozostávať z 50-tich odtieňov, v ktorých sa už pravdepodobne nájde každá žena. Svojou rôznorodosťou opäť podporujú myšlienku, na základe ktorej bola značka vytvorená.

Prvú ukážku sľubovanej kolekcie môžeme nájsť na oficiálnom instagramovom účte @fentybeauty, na ktorom zverejnili ukážky a názvy korektorov. Boli opisované ako krémové, dlhotrvajúce a vhodné aj na zvráskavenú pokožku. Rihanna ich už taktiež stihla predstaviť v stories na Instagrame a neskrývala nadšenosť z kvality produktov.

 

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.